Rozkład dyżuru kolędowego w roku 2018

15.01.2018 - 28.01.2018

DATA Zbiórka Ks. Proboszcz Ks. Proboszcz Ks. Paweł Ks. Paweł Ks. Tomasz Ks. Tomasz
15.1. (Pn) 15:30 Marcin Plotzke Jan Steinke Tobiasz Nawrot Michał Wolanin Jan J.-Kęska Grzegorz Prorok
16.1. (Wt) 15:30 Marek Plotzke Fabian Lademann Dominik Nadolski Tomasz Kuptz Bartosz Gorczyca SzyPn Schuttenberg
17.1. (Śr) 15:00 Kacper Kaczmarek Tobiasz Nawrot Kacper Hoeft Ignacy Garski Jan J.-Kęska Paweł Byczkowski
18.1. (Czw) 15:30 Kacper Bielawa Dominik Skoczylas Marek Plotzke Dominik Wozinski Paweł Byczkowski Marek Mazur
19.1. (Pt) 15:30 Marek Plotzke Piotr Skowroński Jakub Kaczmarek Michał Wolanin SzyPn Schuttenberg Kacper Hoeft
20.1. (Sb) 14:30 Paweł Byczkowski Tobiasz Nawrot Dominik Skoczylas Jan Steinke Dominik Nadolski Grzegorz Prorok
21.1. (Nd) 14:30 Jan J.-Kęska Dominik Wozinski Marcin Plotzke Kacper Kaczmarek Tomasz Kuptz Piotr Skowroński
22.1. (Pn) 15:30 Cezary Górniak Dominik Nadolski Kacper Bielawa Kacper Hoeft Jakub Kaczmarek Michał Wolanin
23.1. (Wt) 15:30 Fabian Lademann Bartosz Gorczyca Cezary Górniak Tobiasz Nawrot SzyPn Schuttenberg Paweł Byczkowski
24.1. (Śr) 15:30 Marcin Plotzke Dominik Wozinski Marek Plotzke Marek Mazur Dominik Skoczylas Jan Steinke
25.1. (Czw) 15:30 Tomasz Kuptz Grzegorz Prorok Jan J.-Kęska SzyPn Schuttenberg Michał Wolanin Kacper Bielawa
26.1. (Pt) 15:30 Dominik Skoczylas Kacper Kaczmarek Bartosz Gorczyca Dominik Nadolski Kacper Hoeft Tobiasz Nawrot
27.1. (Sb) 9:30 Marek Plotzke Jakub Kaczmarek Jan J.-Kęska Marek Mazur Marcin Plotzke Bartosz Gorczyca
28.1. (Nd) 14:30 Kacper Kaczmarek Cezary Górniak Tomasz Kuptz Piotr Skowroński Fabian Lademann Jakub Reszczyński

02.01.2018 - 14.01.2018

DATA Zbiórka Ks. Proboszcz Ks. Proboszcz Ks. Paweł Ks. Paweł Ks. Tomasz Ks. Tomasz
2.1. (wt) 15:30 Marek Plotzke Michał Wolanin Kacper Hoeft Dominik Nadolski Jan J.-Kęska Fabian Lademann
3.1. (śr) 15:30 Tobiasz Nawrot Paweł Byczkowski Tomasz Kuptz Kacper Kaczmarek Marcin Plotzke Piotr Skowroński
4.1. (czw) 15:30 Cezary Górniak Jan Steinke Kacper Bielawa Jakub Trocki Dominik Skoczylas Szymon Schuttenberg
5.1. (pt) 15:30 Bartosz Gorczyca Grzegorz Prorok Marek Mazur Dominik Wozinski Piotr Skowroński Jakub Kaczmarek
7.1. (nd) 14:30 Tobiasz Nawrot Kacper Kaczmarek Jakub Kaczmarek Dominik Nadolski Michał Wolanin Jakub Reszczyński
8.1. (pn) 15:30 Bartosz Gorczyca Cezary Górniak Marcin Plotzke Grzegorz Prorok Michał Wolanin Kacper Kaczmarek
9.1. (wt) 15:30     Tobiasz Nawrot Jan Steinke Tomasz Kuptz Ignacy Garski
10.1. (śr) 15:30 Kacper Hoeft Dominik Nadolski Cezary Górniak Ignacy Garski Jan J.-Kęska Dominik Wozinski
11.1. (czw) 15:30 Kacper Hoeft Dominik Wozinski Marek Plotzke Marek Mazur Kacper Bielawa Grzegorz Prorok
12.1. (pt) 15:30 Tomasz Kuptz Szymon Schuttenberg Ignacy Garski Piotr Skowroński Marcin Plotzke Jan Steinke
13.1. (sb) 9:30 Marek Plotzke Kacper Kaczmarek Dominik Skoczylas Tobiasz Nawrot Jakub Kaczmarek Jan J.-Kęska
14.1. (nd) 14:30 Jakub Trocki Jakub Reszczyński Dominik Nadolski Fabian Lademann Bartosz Gorczyca Paweł Byczkowski

Uwagi

  1. Na kolędę przychodzimy punktualnie, na godzinę zbiórki zapisaną w tabeli.
  2. Ubieramy się ciepło, zwłaszcza gdy kolęda odbywa się w domkach jednorodzinnych.
  3. Jeżeli nie mamy możliwości przyjść, szukamy zastępstwa i zgłaszamy księdzu.